Donderdag 13 maart is er een open informatieavond over Dementie en het ODENSEHUIS in de Remonstrantsekerk in Oosterbeek, Wilhelminastraat 10.
Aanvang: 19.30 uur.
Naast informatie uitwisseling over o.a. het ODENSEHUIS zal Joke Bos, bewegingstherapeut in een ontmoetingscentrum in Amsterdam vertellen over haar ( uitdagende) werk met mensen met dementie en hun mantelzorgers.
De avond wordt georganiseerd in samenwerking met kleinschalig woonzorgcentrum Verburght-Molhuysen Staete te Oosterbeek.
Verburgt-Molhuysen biedt wonen en dagbesteding voor mensen met dementie dat aansluit bij het ODENSEHUIS Gelderse Vallei e.o.
Infobrief
-
Het Odensehuis is onderdeel van Welsaam. Dit is het samenwerkingsverband voor de uitvoering van de activiteiten op het gebied van ontmoeten, informeren, ondersteuning en meedoen in de Wageningse samenleving.